Auction Numismática por correo

Lot 4153

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. de PERAMOLA. Pliegues. AT-1812. MBC.

Lot 4154

CATALUNYA. 25 Cèntims. 1 Febrer 1937. Aj. de PLANA DE RIUCORP. (Manchitas). AT-1860. MBC+.

Lot 4155

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Juliol 1937. Aj. de LES PLANES D´ HOSTOLES. AT-1869, 1870a. MBC.

Lot 4156

CATALUNYA. 50 Cèntims. C.M. de LA POBLA DE LILLET. (Impresión algo desplazada hacia arriba). AT-1904b. SC.

Lot 4157

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1 Juny 1937. C.M. de POBLE DEL LLIERCA. AT-1931. EBC.

Lot 4158

CATALUNYA. Lote 2 billetes 1 Pesseta. S/F y Juny 1937. C.M. de LA POBLA DE LILLET y C.M. de POBLE DEL LLIERCA. A EXAMINAR. AT-1901, 1931. MBC- a MBC.

Lot 4159

CATALUNYA. 5 Cèntims. C.M. de POBOLEDA. ESCASO. AT-1937. SC.

Lot 4160

CATALUNYA. Lote 2 billetes 0, 25 y 1 Pesseta. 18 Maig 1937. Aj. de POLINYÀ. (Uno roturas, restos de adhesivo). A EXAMINAR. AT-1939, 1940a. MBC-a SC.

Lot 4161

CATALUNYA. 1 Pesseta. 7 Setembre 1937. Aj. de PONT D´ ARMENTERA. ESCASO. AT-1943c. SC.

Lot 4162

CATALUNYA. 25 Cèntims. 7 Setembre 1937. Aj. de PONT D´ ARMENTERA. AT-1945b. EBC.

Lot 4163

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 7 Setembre 1937. Aj. de PONT D´ ARMENTERA. A EXAMINAR. AT-1943, 1944, 1945c. MBC- a MBC.

Lot 4164

CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de PONTS. ESCASO. AT-1956. EBC-.

Lot 4165

CATALUNYA. 2 Pessetes. C.M. de PORRERA. Serie B. Cartón algo sucio. AT-1962b. MBC.

Lot 4166

CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de PORRERA. Cartón. Serie B. (Leve manchita en esquina). AT-1963c. SC.

Lot 4167

CATALUNYA. 50 Cèntims. C.M. de PORRERA. Cartón. Serie B. (Leve manchita en esquina). AT-1964c. SC.

Lot 4168

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 30 Setembre 1937 y 28 Maig 1937. C.M de PORRERA. A EXAMINAR. AT-1963, 1964, 1965. MBC- a MBC.

Lot 4169

CATALUNYA. 50 Cèntims. C.M. de PUIG-ALT DE TER. AT-2023b. EBC.

Lot 4170

CATALUNYA. Lote 5 billetes 25 (2), 50 Cèntims y 1 Pesseta (2). 4 Juliol 1937 y 8 Octubre 1937. C.M. de PUIG-ALT DE TER. A EXAMINAR. AT-2022/2025 y 2027. MBC- a MBC+.

Lot 4171

CATALUNYA. 10 Cèntims. 19 Setembre 1937. C.M. de PUIGPELAT. (Leves manchitas). RARO. AT-2039. MBC+.

Lot 4172

CATALUNYA. Lote 3 billetes 10, 25 y 50 Cèntims. 19 Setembre 1937. C.M. de PUIGPELAT. A EXAMINAR. MUY ESCASOS. AT-2037, 2038a, 2039. MBC- a SC.

Lot 4173

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Maig 1937. C.M. de LA RAPITA DELS ALFACS. (Leves manchitas y leves roturas). A EXAMINAR. AT-2059c, 2060b, 2061. MBC a EBC.

Lot 4174

CATALUNYA. 50 Cèntims. Març 1937. Aj. de ROCAFORT DE VALLBONA. ESCASO. AT-2179. MBC+.

Lot 4175

CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. Setembre 1937. Aj. de ROCALLAURA. El de 50 Cts numero 003. (Pequeñas roturas y leves manchas). A EXAMINAR. AT-2183, 2184. MBC- a MBC.

Lot 4176

CATALUNYA. 25 Cèntims. 4 Novembre 1937. Aj. de RODA DE BARÀ. (Insignificante manchita). ESCASO. AT-2189b. SC.

Lot 4177

CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 6 Juny 1937. C.M. de RUPIT. A EXAMINAR. AT-2230a, 2231a. MBC a MBC-.

Lot 4178

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de LA SÉNIA. A EXAMINAR. AT-2230/2332. MBC- a MBC.

Lot 4179

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de SANAÜJA. Cartón redondo. RARÍSIMO. AT-2275. MBC+.

Lot 4180

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de SANT POL DE MAR. Cartón. (Manchitas). AT-2281, 2282. EBC a SC.

Lot 4181

CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. De SARRIÀ DE TER. MUY ESCASO. AT-2298. SC.

Lot 4182

CATALUNYA. Lote de 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. POBLE DE CEDÓ (Sedó). Serie completa con tampón y rúbrica. MUY RAROS y MÁS EN ESTA CALIDAD. AT-2304/05. SC.

Lot 4183

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1937. C.M. de SENTMENAT. (50 Cts roturas). A EXAMINAR. AT-2341, 2342c, 2343d. MBC- a SC.

Lot 4184

CATALUNYA. 25 Cèntims. 22 Abril 1937. C.M de SESROVIRES. ESCASO. AT-2369c. SC.

Lot 4185

CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. de SOLERAS. AT-2386a. SC.

Lot 4186

CATALUNYA. Lote 2 billetes 0, 50 y 1 Pesseta. C.M. de SORT. (1 Pta. Impresión algo desplazada hacia arriba. Algo sucio). A EXAMINAR. AT-2394. MBC- a MBC.

Lot 4187

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y Pesseta. 16 Maig 1937. Aj. de SUBIRATS. (1 Pta. Manchitas y roturas). A EXAMINAR. AT-2408, 2409. MBC- a MBC.

Lot 4188

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 3 Maig 1937. Aj. de SÚRIA. A EXAMINAR. AT-2416, 2420, 2421b. MBC+ a EBC-.

Lot 4189

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. C.M. de TORÀ. A EXAMINAR. AT-2506, 2507. MBC+ a EBC-.

Lot 4190

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1 Març 1937. Aj. de TORNABOUS. (Pequeñas manchitas). MUY ESCASO. AT-2519a. MBC+.

Lot 4191

CATALUNYA. 25 Cèntims. Juny 1937. Aj. de TORRELAMEU. (Leve reparación en margen inferior central). ESCASO. AT-2549. EBC-.

Lot 4192

CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. de TORRELAMEU. Cartón. (Leves manchitas). ESCASO. AT-2550. EBC.

Lot 4193

CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de TORROELLA DE MONTGRÍ. ESCASO. AT-2562c. SC-.

Lot 4194

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Setembre 1937. Aj. d´ ULLDECONA. (1 Pta. Manchas y pequeñas roturas). A EXAMINAR. AT-2613a, 2614, 2615a. BC+ a EBC+.

Lot 4195

CATALUNYA. Lote 3 billetes 50 Cèntims, 1 Pesseta y 37 Kg de levadura. 15 Julio 1938, 1 Setembre 1938. Aj. d´ ULLDECONA y ULLDECONA. DIVISIÓN 105-DEPÓSITO INTENDENCIA. RGH-10455 y 10456, L-Nocat. MBC a MBC+.

Lot 4196

CATALUNYA. 10 Cèntims. 10 Octubre 1937. Aj. de VALLCEBRE. (Algo sucio). AT-2650. EBC+.

Lot 4197

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 2 Pessetes. JOAN SANROMA VINS I LICORS. VALLS. Cartón. A EXAMINAR. RGH-10562, 10564. MBC- a MBC.

Lot 4198

CATALUNYA. 50 Cèntims. 29 Març 1937. Aj. de VIDRERES. AT-2741. EBC-.

Lot 4199

CATALUNYA. 25 Cèntims. C.M. de VILADA. (Leves roturas en margen y manchitas). ESCASO. AT-2766. MBC+.

Lot 4200

CATALUNYA. 50 Cèntims. Març 1937. C.M. de VILALBA. (Roturas reparadas. Algo sucio). RARO. AT-2792a. MBC.