Auction Numismática por correo

Lot 4105

CATALUNYA. 50 Cèntims. C.M. d'HORTA DE TERRA ALTA. Cartón. MUY RARO. AT-1233. EBC-.

Lot 4106

CATALUNYA. 25 Cèntims. C.M. d'HORTA DE TERRA ALTA. Cartón. MUY RARO. AT-1234. MBC+.

Lot 4107

CATALUNYA. 50 Cèntims. C.M. d´ HORTA DE TERRA ALTA. AT-1236. EBC-.

Lot 4108

CATALUNYA. 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1er Juny 1937. Aj. d´ HOSTALRIC. 1 Pesseta impresión algo desplazada hacia arriba. (Manchitas). AT-1248, 1249. MBC a MBC+.

Lot 4109

CATALUNYA. Lote 2 billetes 10 y 25 Cèntims. Aj. d'IBARS DE NOGUERA. Serie completa, numeración sin asterisco. RAROS. AT-1266/67. MBC a MBC+.

Lot 4110

CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. d´ IBORRA. Cartón. MUY ESCASO. AT-1271. SC-.

Start price: 85 €

Lot 4111

CATALUNYA. Lote 3 billetes 10, 50 Cèntims y 1 Pesseta. S/F y 12 Maig 1937. Aj. de LLAGOSTERA. A EXAMINAR. AT-1322, 1324, 1325. MBC- a MBC.

Lot 4112

CATALUNYA. 50 Cèntims. Març 1937. Aj. de LLORENÇ DEL PENEDÈS. (Pequeñas manchitas y pequeñas roturas en margen). RARO. AT-1369. MBC+.

Lot 4113

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1 Juliol 1937. C.M. de MAIALS. (Leves manchitas). MUY ESCASO. AT-1397a. MBC+.

Lot 4114

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. VAL REFUGIATS. 7 Febrer, Juny 1937. Aj. de MALDÀ. ESCASOS. AT-1400, 1402, Nocat. MBC- a EBC-.

Lot 4115

CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 10 Maig y 1 Desembre 1937. VIL.LA DE SALUT L´ ALIANÇA, BARCELONA y AUTOS POUS (COL.LECTIVITZATS), MANLLEU. A EXAMINAR. RGH-6897, 8491. MBC+ a EBC-.

Lot 4116

CATALUNYA. 50 Cèntims. Octubre 1937. C.M. de MARÇÀ. (Manchitas del tiempo en margenes). AT-1431. EBC+.

Lot 4117

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 24 Juny 1937. C.M. de MIRAVET. AT-1500, 1501, 1502. BC a MBC.

Lot 4118

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta (2). C.M. de MOIÀ. AT-1504, 1505, 1506. MBC- a MBC+.

Lot 4119

CATALUNYA. Lote 3 billetes 10, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de MOLINS DE LLOBREGAT. A EXAMINAR. AT-1507, 1508, 1510. MBC+ a EBC-.

Lot 4120

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de MOLLERUSA. A EXAMINAR. AT-1514, 1515, 1516. MBC a MBC+.

Lot 4121

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de MONISTROL DE BAGES. A EXAMINAR. AT-1523, 1524, 1525. MBC+ a EBC-.

Lot 4122

CATALUNYA. 10 Cèntims. COOPERATIVA OBRERA MONTAGUT DE MAR. Cartón. MUY ESCASO. RGH-8743. MBC-.

Lot 4123

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de MONTFERRI. MUY ESCASO. AT-1572. EBC.

Lot 4124

CATALUNYA. Lote 4 billetes 25, 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta. 1 Abril 1937. Aj. de MONTMANY (FIGARÓ). A EXAMINAR. AT-1582/1585. MBC- a MBC+.

Lot 4125

CATALUNYA. 50 Cèntims. 1 Maig 1937. Aj. de MONTORNÈS. ESCASO. AT-1592. EBC.

Lot 4126

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Juliol 1937. Aj. de MONT-ROIG. (25 cts rotura reparada). A EXAMINAR. AT-1600d, 1601, 1602. MBC- a SC.

Lot 4127

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Colectivitat MORA DE EBRO y Aj. De MORA D´ EBRE. (Algunas manchitas). A EXAMINAR. AT-1611, 1612, T-1849. MBC- a SC-.

Lot 4128

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de MORA LA NOVA. A EXAMINAR. AT-1616, 1617, 1618. MBC.

Lot 4129

CATALUNYA. 1 Pesseta. Gener 1937. C.M. d´ EL MORELL. (Levísimas manchitas). RARO. AT-1622. EBC.

Lot 4130

CATALUNYA. 50 Cèntims. 18 Maig 1937. C.M. de OLESA DE MONTSERRAT. (Restos de cinta adhesiva en reverso). AT-1679c. SC.

Lot 4131

CATALUNYA. Lote 5 billetes 25 (2), 50 Cèntims y 1 Pesseta (2). 18 Maig 1937. C.M. d´ OLESA DE MONTSERRAT. A EXAMINAR. AT-1678, 1679, 1680, 1681, 1682. MBC- a MBC+.

Lot 4132

CATALUNYA. 5 Pesetas. SINDICAT AGRÍCOL MUNTAGUT. Latón. (Manchitas). L-2237; T-1762. MBC+.

Lot 4133

CATALUNYA. 1 Pesseta. SINDICAT AGRÍCOL MUNTAGUT. Latón. (Manchitas). L-2236; T-1763. MBC+.

Lot 4134

CATALUNYA. Serie 3 fichas 10 Cèntims, 1 y 5 Pessetes. SINDICAT AGRÍCOL MUNTAGUT. Latón. (Leves oxidaciones). A EXAMINAR. T-1762, 1763, 1764. MBC+ a EBC+.

Lot 4135

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. d´ OLÓ. A EXAMINAR. AT-1691a, 1692, 1693c. MBC a MBC+.

Lot 4136

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. d´ OLVAN. A EXAMINAR. AT-1704a, 1705a, 1706a. MBC a MBC+.

Lot 4137

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 20 Juliol 1937. Aj. d´ ORISTÀ. (Leves roturas). A EXAMINAR. AT-1719b, 1720a, 1721. MBC- a MBC.

Lot 4138

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. d´ OS DE BALAGUER. (Levísima rotura en margen superior). ESCASO. AT-1727. SC.

Lot 4139

CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Març 1938 y 10 Octubre 1938. Aj. d´ OS DE BALAGUER. (Pequeñas manchitas del tiempo). A EXAMINAR. AT-1722b, 1727. MBC.

Lot 4140

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y Pesseta. 25 Març 1937. Aj. d´ OS DE BALAGUER. A EXAMINAR. AT-1722b, 1723a. MBC- a MBC.

Lot 4141

CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. d´ OS DE BALAGUER. Cartón. MUY ESCASO. AT-1728. EBC+.

Lot 4142

CATALUNYA. Lote 3 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta (2). Febrer 1937 y 1 Agost 1937. Aj. de PALAFRUGELL. A EXAMINAR. AT-1740, 1742, 1743. MBC- a EBC.

Lot 4143

CATALUNYA. 1 Pesseta. 11 Maig 1937. Aj. de PALAMÓS. AT-1745. EBC+.

Lot 4144

CATALUNYA. Lote 4 billetes 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta (2). 11 Maig 1937. Aj. de PALAMÓS. A EXAMINAR. AT-1744, 1745, 1746, 1748. MBC- a MBC.

Lot 4145

CATALUNYA. 1 Pesseta. 15 Maig 1937. C.M. de PALAU SACOSTA. (Filigrana en papel). AT-1760. SC.

Lot 4146

CATALUNYA. Lote 2 billetes 10 y 15 Cèntims. 1 Noviembre 1937. Aj. de PALAUTORDERA. (Manchitas). A EXAMINAR. AT-1766, 1767. MBC+ a EBC-.

Lot 4147

CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de PALLEJÀ. Sin sello tampón. AT-1769b. SC.

Lot 4148

CATALUNYA. 5 Pessetes. 1938. COOPERATIVA OBRERA LA PROGRESIVA. PARETS DELS VALLES. Cartón-cuero. T-2058. SC.

Lot 4149

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims. Març 1937 y Novembre 1937. Aj. de PASSANANT. (50 Cts roturas). A EXAMINAR. AT-1784b, 1786b. BC+ a EBC-.

Lot 4150

CATALUNYA. 25 Cèntims. C.M. de PAU. AT-1790. MBC.

Lot 4151

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de PAÜLS. AT-1794d. SC.

Lot 4152

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. de PAÜLS. AT-1795a. SC.