Auction Numismática por correo
11:00 AM | Lots 1001 - 2209
11:00 AM | Lots 3001 - 4476
Lot 4110
CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. d´ IBORRA. MUY ESCASO. AT-1271. SC-.
Lot 4112
CATALUNYA. 50 Cèntims. Març 1937. Aj. de LLORENÇ DEL PENEDÈS. (Pequeñas manchitas y pequeñas roturas en margen). RARO. AT-1369. MBC+.
Lot 4113
CATALUNYA. 1 Pesseta. 1 Juliol 1937. C.M. de MAIALS. (Leves manchitas). MUY ESCASO. AT-1397a. MBC+.
Lot 4118
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta (2). C.M. de MOIÀ. AT-1504, 1505, 1506. MBC- a MBC+.
Lot 4121
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de MONISTROL DE BAGES. A EXAMINAR. AT-1523, 1524, 1525. MBC+ a EBC-.
Lot 4122
CATALUNYA. 10 Cèntims. COOPERATIVA OBRERA MONTAGUT DE MAR. MUY ESCASO. RGH-8743. MBC-.
Lot 4125
CATALUNYA. 50 Cèntims. 1 Maig 1937. Aj. de MONTORNÈS. ESCASO. AT-1592. EBC.
Lot 4126
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Juliol 1937. Aj. de MONT-ROIG. (25 cts rotura reparada). A EXAMINAR. AT-1600d, 1601, 1602. MBC- a SC.
Lot 4129
CATALUNYA. 1 Pesseta. Gener 1937. C.M. d´ EL MORELL. (Levísimas manchitas). RARO. AT-1622. EBC.
Lot 4131
CATALUNYA. Lote 5 billetes 25 (2), 50 Cèntims y 1 Pesseta (2). 18 Maig 1937. C.M. d´ OLESA DE MONTSERRAT. A EXAMINAR. AT-1678, 1679, 1680, 1681, 1682. MBC- a MBC+.
Lot 4139
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Març 1938 y 10 Octubre 1938. Aj. d´ OS DE BALAGUER. (Pequeñas manchitas del tiempo). A EXAMINAR. AT-1722b, 1727. MBC.
Lot 4142
CATALUNYA. Lote 3 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta (2). Febrer 1937 y 1 Agost 1937. Aj. de PALAFRUGELL. A EXAMINAR. AT-1740, 1742, 1743. MBC- a EBC.
Lot 4145
CATALUNYA. 1 Pesseta. 15 Maig 1937. C.M. de PALAU SACOSTA. (Filigrana en papel). AT-1760. SC.
Lot 4146
CATALUNYA. Lote 2 billetes 10 y 15 Cèntims. 1 Noviembre 1937. Aj. de PALAUTORDERA. (Manchitas). A EXAMINAR. AT-1766, 1767. MBC+ a EBC-.
Lot 4147
CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de PALLEJÀ. Sin sello tampón. AT-1769b. SC.
Lot 4150
CATALUNYA. 25 Cèntims. C.M. de PAU. AT-1790. MBC.